Rád Vás přivítám na malém vánočním focení, z něhož si odnesete cca 10 profesionálně upravených fotografií s motivem Vánoc.

Kde a kdy focení probíhá?
Focení probíhá v miniateliéru ve Zlosyni v budově staré školy, nyní obecního úřadu. Vchází se bokem, kde je vchod do knihovny a do tělocvičny. Dohodneme si pevný termín a focení pak trvá 30 až 45 minut. Ohledně dohodnutí termínu se na mě můžete obracet 
- přes FB messenger na https://www.facebook.com/Kessa.cz
- nebo přes mail: kessa@kessa.cz

Za kolik a co za to?
Cena za 10 profesionálně upravených fotek je 790 Kč. Fotky na místě jsou něco polotovar nebo hrubá stavba, ale podíváme se na náhledy, abyste viděli, jak Vám to sluší nebo co bude chtít zlepšit. Následně pak fotky barevně koriguju, retušuju detaily a leštím snímky do atraktivní podoby, s kterou budete teprve spokojeni Vy i já.
Na místě Vás poprosím o zaplacení, a to hotově nebo převodem z mobilní banky. Hotové fotky Vám zašlu po úpravách a retuších co nejdříve (nejpozději do týdne) mailem v elektronické podobě a v maximálním rozlišení kolem 20 MPX, které je ideální i pro větší tisk.

Chcete fotky tisknout?
Pokud chcete fotky jako dárek pod stromeček, můžete si je nechat vytisknout a případně i zakoupit rámeček například v JV Foto v Kralupech. Mají dobré ceny i za větší formáty a jsou velmi ochotní, alespoň na mě tak majitel působil.

Co na sebe?
Jak vidíte, barevné pozadí je červenohnědé a rekvizity ladí do teplých vánočních a podzimních barev. Můžete si vzít jakékoli barvy, ale dobré by bylo, kdybyste všichni, kdo budete v jednu chvíli před objektivem, byli barevně sladěni. Ale i kdyby Vám to v šatníku neklaplo, vemte si to, v čem budete v pohodě, dokážu si s tím poradit.

Co děti, mají si s čím hrát?
Vím, že pro maminky je tahle rada nošením dříví do lesa, ale dítě se bude cítit bezpečněji a v pohodě, když s sebou bude mít třeba známou hračku. Tak jen připomínám. ;-) Vemte klidně i tříkolku, koloběžku, autíčko, megaplyšáka - parádně to fotku osvěží.

Máme rádi zvířata?
Máme. Klidně si vemte pejska nebo kočičáka a pokud umí Váš kůň po schodech, přijďte s koněm. Víte, co? Radši s poníkem. A pro jistotu se shetlandským. Aťas je fakt malý. Ale útulný. 

Co s nervama?
Nechte je doma, nejdete ani k zubaři ani na zkoušku. Dobré rozpoložení je základem skvělé fotky. Pokud si těsně před vstupem vzpomenete na veselou rodinnou historku, tím líp. Ale nevyprávějte mi ji, prosím - smějící se zákazník je dar z nebes, smějící se fotograf znamená mázlou fotku. :)

Nechce se Vám do aťasu?
Můžeme samozřejmě fotit i na jakékoli lokaci podle Vašeho přání. U Vás na zahradě, na oblíbeném místě nebo kdekoli jinde. Stačí říct.

Tak co, jdeme na to?
Back to Top