Bára
nejfotogeničtější fotografka na světě
Bára je bývalá kolegyně, kámoška a taky vynikající rodinná, osobní a svatební fotografka. Na facebooku jsem sledoval její stránku Fotky od Báry a napadlo mě, že by zrovna tahle půvabná ženská měla stát i na druhý straně kamery. A přestože se naše kolegiální cesty rozešly už před osmi lety, napsal jsem jí, jestli by nestála o set venkovních portrétů.  
Bára se zájmem reagovala a hned přibrala do akce svou úžasnou dcerku. Bohužel nám do plánovaného focení skočil zlý, zlý moribundus C19, a tak jsme shooting odložili na neurčito. Vlastně jsem už skoro nepočítal s tím, že by se focení uskutečnilo, ale o to víc jsem byl překvapenej, když se s uvolněním zákazů ozvala i Bára. A že můžeme jít na to. 
Sešli jsme se v krásným lese u Říčan a všechno nám hrálo do karet. Holkám to neskutečně slušelo, slunce svítilo jak na objednávku a světlohra mezi stromy jako kdyby zářila rovnou z pohádky.
Malá princezna vzala focení jako bezva hru, dost o čem si povídat bylo i s Bárou - tím spíš, že jsme se tak dlouho neviděli. Když to shrnu, bylo to jedno z nepříjemnějších focení, jaký jsem kdy zažil.
Pokud stojíte o super osobní nebo svatební fotky a jste spíš na jih a jihovýchod od Prahy, oslovte Báru. Odkaz na její FB stránku najdete tady, hele: 
<
>