Ve Ru
s tváří modelky a duší holky
V roce 2012 jsme v Mníšku pod Brdy točili reklamu na prostředek podporující funkci kloubů. V menší roli se v něm objevila holčička Štěpánka, kterou doprovázela krásná maminka Veronika. Byl jsem tam tenkrát jako supervize za agenturu, a protože všechno šlapalo, měl jsem dost času udělat ve volných chvilkách pár fotek z placu. Dotočili jsme, dali si sbohem a šli jsme si po svým. 
Po pár dnech jsem se dostal k fotkám z natáčení, a když byly hotový, odeslal jsem všem zúčastněným link na galerii. Díky produkčnímu listu nebylo těžký zjistit, jak se jmenuje krásná maminka, a tak jsem ji do facebookový skupiny s fotkama zařadil taky. Celkem překvapivě se za chvíli ozvala s nabídkou přátelství, což jsem s potěšením přijal. Ještě toho večera jsme přes messenger prohodili pár slov o natáčení, o fotkách a rozloučili se.
Časem se ukázalo se, že Veronika je nejen příležitostná modelka, ale že taky ráda a dobře fotí. Takže jsme pak tu a tam pochatovali o focení, zároveň jsem na jejím profilu viděl, jak jí to na fotkách sluší, a napadlo mě, že bych ji bejval rád portrétoval taky. Jenže i když se z nás vlastně na dálku stali kámoši, neměl jsem odvahu jí to nabídnout. 
Až jednoho listopadovýho dopoledne, s vidinou volnýho dne, hodil jsem na facebook nabídku, jestli někdo nechce odpoledne vyběhnout ven na pár podzimních portrétů. A tenkrát se stalo to, co jsem znal jen z filmů. Tahle nádherná ženská se sama ozvala, a že by do toho šla. 
Zkrátím to - tenkrát v Mníšku jsme spolu neprohodili snad ani slovo, teď jsme se sešli v Průhonicích jako starý známí, i když jsme se roky neviděli. No a bylo to odpoledne jak z knížky Jak chcete prožít odpoledne. Potkal jsem nejen skvělou modelku, ale i fajnovou ženskou, s kterou byla radost pokecat. 
Ve Ru pro Vás ráda zvěční Vaši svatbu či rodinku nebo Vám udělá perfektní partnerské fotky. Koukněte se na její stránky:
<
>